Ürün Kodu : YMDE-01
Barcode Kodu : 8699415870609
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • Yeşilmarka Doğal Deodorant – Kokusuz

  Deodorant özellikle yaz aylarında olmak üzere tüm yıl boyunca tercih edilen önemli bir kişisel bakım ürünüdür. Özenle seçilmiş mineral ve bitkilerden üretilmiş olan Yeşilmarka Kokusuz Doğal Deodorant, organik ve doğal hammaddeler ile üretilmiştir. Organik içeriğe sahip olan ürün doğanın saf içeriklerini bir arada sergiler, özel bitki özlerinin karışımı cilde etki ederek ferahlık hissi verir. Ayrıca cilde ve insan sağlığına zararlı hiçbir zararlı bileşen içermemektedir. Paraben, Alüminyum Klorohidrat gibi deodorantlarda kullanılan zararlı hammaddeler bulunmaz.

  Kokusuz deodorant özellikle kokuya karşı hassasiyeti olanlar ve kozmetik ürünlerinde koku tercih etmeyenler için ideal bir çeşittir. Diğer Yeşilmarka deodorant çeşitleri gibi 48 saate kadar ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Yeşilmarka Kokusuz Doğal Deodorant koltuk altı gözeneklerini tıkamaz ve terlemeyi engellemez. İnsan vücudunda terleme önemli bir işleve sahiptir ve cilt gözenekleri tıkanarak engellenmemelidir. Kimyasal içerikli deodorantlarda bulunan Alüminyum Zirkonyum ve Alüminyum Klorohidrat gibi terlemeyi engelleyen hammaddeler Yeşilmarka Doğal Deodorant çeşitlerinde bulunmaz. Yeşilmarka Kokusuz Doğal Deodorant hayvansal herhangi bir bileşen içermediği için vegan bir üründür. İngiltere’den Vegan Society kuruluşundan vegan sertifikalı ve Gimdes’ten helal sertifikalıdır. Sertifikalarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Yeşilmarka Kokusuz Doğal Deodorant Özellikleri

  Yeşilmarka Doğal Deodorant terlemeyi değil ter kokusunu önler. Yeşilmarka Kokusuz Doğal Deodorant içerisinde parfüm bulunmaz ve koruyucu kimyasal katkı maddeleri içermediği için kullanırken mutlaka kullanma talimatına uyulmalıdır. Yeşilmarka Doğal Deodorant çeşitlerinde sarhoşluk verici alkol türevleri bulunmadığı gibi ayrıca gimdes helal sertifikasına da sahiptir. Kadın, erkek ve çocukların kullanımına uygundur. Paraben, Parfüm, Etil Alkol, Fenoksiethanol ve Boya İçermez!

  Cilde Nefes Aldırır

  Yeşilmarka doğal deodorantlar dermatolojik olarak test edilmiştir ve cilde nefes aldırırken aynı zamanda her kullanımda duştan çıkmış gibi temiz ve ferah hissettirir. İçeriğindeki bitki özleri sayesinde ter kokusuna karşı etki eder. Cildin nefes almasına izin verir. Tende beyaz kalıntı elbiselerde ise leke bırakmayan kokusuz doğal deodorant ter kokusuna karşı etkili doğal içeriğe sahiptir.

  Bakteri Oluşumunu Engeller

  Bitkilerin en yararlı özellikleri ile harmanlandığı ürünlerde rahatlatan kokunun yanı sıra ter kokusunu da önlemesi günlük hayatta en fazla kullanılan kişisel ürünler arasında tercih edilmesini sağlar. Bitkisel bileşenleri sayesinde doğal yollar ile bakteri oluşumunu engeller, ter kokusunu engelleyerek kötü kokulara son verir. Alkol içermeyen hafif ve cilt koruyucu özelliğe sahip olan ürün tipine uygundur. Kıyafetlerde herhangi bir kalıntı ya da sarı ve beyaz leke bırakmaz.

  Kokusu Bitkilerin Doğal Aroma ve Yağlarından

  Gün boyu güvenli koruma sağlar,  ter bezlerini tıkamaz, yapışkanlık hissi bırakmaz. Antialerjik özelliğe sahiptir, kimyasal koruyucu (fenoksiethanol) madde içermez, gün içerisinde defalarca kullanmaya olanak sağlar. Kokusuz doğal deodorant sabahları temiz ve kuru bir cilde uygulandığında çok daha uzun süreli etkiye sahiptir. Kokusu bitkilerin doğal aroma ve yağlarından gelir. Helal sertifikasına sahip olan kokusuz doğal deodorant bitkilerin ve meyvelerin özlerini bir araya getirir.

  Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Yeşilmarka Doğal Deodorant temiz tene uygulanmalıdır. Kullanıma banyo sonrasında başlamanızı öneririz. Aksi takdirde terlemeyle birlikte oluşan bakteriler ürünümüzde bozulmaya neden olabilir.

  İçindekiler (INCI NAME): Aqua, Potassium Alum, Glycerin(Herbal), Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum.

  İçindekiler (Türkçe Tanım): Su, Mineral Tuz, Bitkisel Gliserin, Doğal Meyve Alkolü ve Çözücü, Organik Asit, Ksantan Sakızı.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.