Ürün Kodu : YMDE-05
Barcode Kodu : 8682022620231
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • Yeşilmarka Doğal Deodorant Roll On – Portakal

  Cildin Nefes Almasına Katkı Sağlar

  Yeşilmarka Doğal Roll On Deodorant Portakal Kokulu özenle seçilmiş doğal mineral ve bitkilerden üretilmiştir. Cilt sağlığına hiçbir şekilde olumsuz etki yaratmayan ürün aynı zamanda cildin nefes almasına katkı sağlar. Koltuk altı hijyeni tüm gün sağlanmasını destekleyen alüminyumsuz deodorant aynı zamanda ekstra kuruluk sunar. Etkili formülü sayesinde ter kokusunu önlemenin yanı sıra hoş kokusu ve kolay uygulaması ile herkes tarafından özel seçenekler arasında yer alır.

  Uzun süreli rahatlama sağlayan deodorant gün boyu duştan yeni çıkmış gibi temiz ve ferah hissetmeye yardımcı olur. İçerdiği doğal ham maddeler sayesinde ter kokusu oluşumuna neden olan bakterilerin gelişimini engeller. Yeşilmarka doğal deodorantlarda koltuk altı gözenekleri tıkayabilen Alüminyum Zirkonyum ve Alüminyum Klorohidrat gibi maddeler bulunmamaktadır.

  Doğal deodorant çeşitlerimizde parfüm kullanılmamaktadır. Yeşilmarka doğal deodorant portakal bitkinin doğal ve doğala özdeş aromalarından elde edilmektedir. Yeşilmarka doğal deodorantlar, özel ve doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı ve leke bırakmayarak, kullanım sonrası ferahlık sağlar. Yapışkan hissi yaratmaz. Yeşilmarka ürünlerimizin hiçbirinde etil alkol kullanılmamaktadır. Sentetik, zararlı kimyasallar üretim tesisimizden içeri dahi girememektedir. Yeşilmarka doğal deodorantlar koruyucu katkı maddesi (fenoksiethanol) içermez!

  Terlemeyi Değil Bakteri Oluşumunu Engeller

  Yeşilmarka doğal deodorantlar 48 Saate Kadar ter kokusunu engellemeye yardımcı olur. Gün içerisinde yaşanan stres ve hava şartlarından dolayı terleriz, ter kokusunu önlemek için vazgeçilmez olan kişisel bakım ürünü deodoranttır. Ancak kullanılan deodorant içeriği dikkat edilmediği sürece sağlığı tehdit eden bir malzeme haline gelebilir. Özellikle içeriğinde alüminyum kimyasalları bulunan deodorantların insan sağlığına ciddi şekilde zararları tespit edilmiştir.

  Yapılan bilimsel araştırmalar alüminyumun cilt gözeneklerini tıkayarak terlemeyi engellediğini ortaya koymuştur. Terlemek insan vücudunun fizyolojik açıdan vermiş olduğu tepki olarak karşımıza çıkar. Kullanılan deodorantın amacı terlemeyi değil, derinin neden olduğu bakterilerin üremesini engellemelidir.

  Ürünlerimiz kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Paraben, Parfüm, Fenoksiethanol, Parafin, Etil Alkol ve Boya İÇERMEZ! İngiltere’den Vegan Society kuruluşundan vegan sertifikalı ve Gimdes’ten helal sertifikalıdır. Sertifikalarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Yeşilmarka Doğal Deodorant temiz tene uygulanmalıdır. Kullanıma banyo sonrasında başlamanızı öneririz. Aksi takdirde terlemeyle birlikte oluşan bakteriler ürünümüzde bozulmaya neden olabilir.

  Yeşilmarka Doğal Deodorantlarımızın Portakal Kokulu, Gül Kokulu, Bergamot Kokulu, Kokusuz, Gül Kokulu, Lavanta Kokulu ve Şeftali Kokulu (Tüy Azaltıcı Deodorant) Çeşitleri Mevcuttur. Gül kokulu çeşidimizde %100 doğal gül suyu içerir, lavanta kokulu çeşidimiz %100 doğal lavanta yağı ve diğer çeşitlerimiz doğal ve doğala özdeş aromalar içermektedir.

  İçindekiler (INCI NAME): Aqua, Potassium Alum, Glycerin(Herbal), Aroma, Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum.

  İçindekiler (Türkçe Tanım): Su, Mineral Tuz, Bitkisel Gliserin, Doğal ve Doğala Özdeş Portakal Aroması, Doğal Meyve Alkolü ve Çözücü, Organik Asit, Ksantan Sakızı.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.