Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Teslimat Süreci Nasıl İlerler?

İnternet sitemiz aracılığıyla verdiğiniz sipariş sonrasında siparişiniz için bir sipariş numarası oluşturulur. Satın aldığınız ürünler ve sipariş numaranız bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Sitemizde paylaşmış olduğumuz iletişim bilgilerimizle bize ulaşarak, size gönderilen sipariş numarasıyla siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Teslimat esnasında kargonuzda hasar ya da ezilme olduğunu düşünüyorsanız lütfen kargo görevlisine Hasar Tazmin Formu düzenletiniz.

 

Bordosepet.com güvenilir bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Nadiren birden fazla tüketicinin aynı ürünü satın alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda anlık tükenme durumu oluşabilir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise hemen temin yoluna gidilir. Bu süre en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Bu durumda size temin süresi ile ilgili bilgi verilir ve ürünün temin süresi müşteri tarafından kabul edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Her türlü soru ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.