Ürün Kodu : YMDE-04
Barcode Kodu : 8699415870791
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • Yeşilmarka Doğal Deodorant Roll On- Bergamot Kokulu

  Doğal Terlemeyi Engellemez

  Yeşilmarka Doğal Roll On Deodorant Bergamot Kokulu; insan vücudunu serinletmenin en sağlıklı ve doğal yolu terdir, ter koltuk altından gelen ter bezleri yolu ile sindirim sistemi tarafından harekete geçirilir ve bu bezler kokuya neden olan bakterileri çekerek protein açısından yüksek ter üretir.

  İçeriğinde alüminyum olmayan deodorantlar, bu proteinlerle etkileşime geçerek kokuya neden olan bakterilere karşı koruma sağlar. Ayrıca alüminyum içeriği olmayan deodorant her zaman ve her yerde rahat kullanılacak esnekliğe sahiptir. Alüminyum içermeyen deodorant doğal terleme fonksiyonlarını etkilemez bu sayede ter kokusuna neden olan bakterilerin gelişimini önler.

  Yeşilmarka doğal deodorantlarda koltuk altı gözenekleri tıkayabilen Alüminyum Zirkonyum ve Alüminyum Klorohidrat gibi bileşenler bulunmamaktadır. Doğal deodorant çeşitlerimizde parfüm kullanılmamaktadır. Yeşilmarka doğal deodorantları bitkinin doğal yağlarından ve aromalarından elde edilmektedir.

  Yeşilmarka doğal deodorantlar, özel ve doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı ve leke bırakmaz, kullanım sonrası ferahlık sağlar. Yapışkan his bırakmaz. 48 Saate kadar ter kokusunu engellemeye yardımcı olur. Yeşilmarka ürünlerimizin hiçbirinde etil alkol ve sentetik alkol türevleri kullanılmamaktadır. Sentetik, zararlı kimyasallar üretim tesisimizden içeri dahi girememektedir. Çok uzun saatler güçlü ve etkin koruma sağlar, koruyucu herhangi bir kimyasal katkı maddesi içermez.

  Gözenekleri tıkamaz ve doğal terlemeyi engellemez, terlemeden kaynaklanan kötü kokuya neden olan bakteri oluşumunu engeller. Ürünlerimiz kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Paraben, Parafin, Parfüm, Etil Alkol, Kimyasal Koruyucu (Fenoksiethanol) ve Boya İÇERMEZ! İngiltere’den Vegan Society kuruluşundan vegan sertifikalı ve Gimdes’ten helal sertifikalıdır.  Sertifikalarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Yeşilmarka Doğal Deodorantlarımızın Kokusuz, Portakal Kokulu, Bergamot Kokulu, Gül Kokulu, Lavanta Kokulu ve Şeftali Kokulu (Tüy Azaltıcı Deodorant) Çeşitleri Mevcuttur. Gül kokulu çeşidimizde %100 doğal gül suyu içerir, lavanta kokulu çeşidimiz %100 doğal lavanta yağı ve diğer çeşitlerimiz doğal ve doğala özdeş aromalar içermektedir.

  Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Yeşilmarka Doğal Deodorant temiz tene uygulanmalıdır. Kullanıma banyo sonrasında başlamanızı öneririz. Aksi takdirde terlemeyle birlikte oluşan bakteriler ürünümüzde bozulmaya neden olabilir.

  İçindekiler (INCI NAME): Aqua, Potassium Alum, Glycerin(Herbal), Aroma, Benzylalcohol, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum.

  İçindekiler (Türkçe Tanım): Su, Mineral Tuz, Bitkisel Gliserin, Doğal ve Doğala Özdeş Bergamot Aroması, Doğal Meyve Alkolü ve Çözücü, Organik Asit, Ksantan Sakızı.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.