Ürün Kodu : YMNK-10
Barcode Kodu : 8682022620804
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
 • Yeşilmarka Triple Effect Krem (Lifting, Anti Aging, Brightening) – Anında Etki!

  Hepimizin bildiği bir şey var ki, kozmetik ürünlerini kullanırken etkilerini görmek için uzun süre beklemek zorunda olduğumuz. Oysa Yeşilmarka Üç Etkili krem ile bilinenin dışına çıkarak, anında aktive olan yeni nesil “triple effect / üç etkili” bakım kremini ürettik. Yorgunluk, stres, güneşin zararlı ışınları ve yaş almanın doğal bir sonucu olarak yüzde oluşan ince çizgiler, göz çevresinde oluşan kazayağı görünümü ve koyu halkaların görünümünü 3 dk içinde fark edilir bir şekilde hafifletir ve etkisini gün boyu korur.

  Gün içindeki strese bağlı gerginlik, mimiklerimizde kalıcı çizgilere sebep olurken krem içeriğindeki peptit teknolojisi ile cildin gerginliğini azaltarak rahatlamasını ve kırışıklıkların açılmasını sağlar. Mineral kompleksi ile ince çizgilerin üzerinde anında etki etmeye başlar. Böylece sabahları uygulama sonrası daha canlı ve genç bir bakışa sahip olarak güne başlayabilirsiniz.

  Krem formülümüzdeki mikro-alg teknolojisi ile üretilen özel aktifler sayesinde cilt hücrelerinin ihtiyacı olan enerji üretimini destekler ve kullanıcıların gözlemlemelerine göre 1 hafta düzenli kullanıldığında kalıcı olarak koyu halkaların ve kazayağı görünümünün azalmasına yardımcı olur.

  Cildimizin elastikiyeti ve dayanımı için anahtar bileşen olan kolajen, vücudumuz tarafından üretilen bir protein olmasına rağmen çeşitli olumsuz etkenler ve metabolik olarak zamanla üretimi azalır, kolajen lifleri zayıflar ve incelir. Yeterli kolajeni olmayan cilt matlaşır, nem dengesini koruyamaz, elastikiyetini kaybederek hızlı yaşlanma sürecine girer. Yeşilmaka Üç Etkili Krem içeriğindeki balık kolajeni ile cildi besler. Sadece bununla da kalmaz kolajen desteği ile cilt hücrelerini yeniler, onarır, canlandırır ve nem dengesini korur.

  Birbiri ile uyumlu, birbirinin etki mekanizmasını arttıracak içeriğinden biri olan farklı molekül boyutlarındaki hyaluronik asitler ile cildin genç görünmesindeki en önemli faktörlerden biri olan nem dengesini korur. Cilt içinde nemi hapsederek cilt bariyerini destekler. Bunun yanında kırışıkları ve cilt tonu eşitsizliklerini azaltarak daha sağlıklı bir cilt için çalışır.

  İçeriğindeki ProVitamin B5 ve Vitamin B3 (Niasinamid) ile cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır ve cildi besler. Daha da güzeli hücre yenilenmesini arttırdığı için yaşlanma etkilerinden biri olan koyu lekeler artık görülmemeye başlayacaktır.

  Yeşilmarka Üç Etkili Krem içeriğindeki hammaddeler sinerjik etki gösterecek şekilde formüle edilmiş ve ultra konsantre yapısıyla “anında etki” edebilmek için geliştirilmiştir. Özellikle gözaltı ve çevresi bölgesinde yaşlanmanın gözle görülür etkilerini azaltmak için formüle edilen jel yapısındaki krem, anında aktive olabilmektedir.

  İçeriğindeki özel mineraller, polisakkaritler ve peptit teknolojisi ile ince çizgiler ve renk eşitsizlikleri üzerinde anında etki etmeye, daha canlı ve genç bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Formülündeki doğal aktifler, hyaluronik asit, kolajen, kafein, vitamin ve nemlendiriciler sayesinde düzenli kullanıldığında kırışık görünümün azaltılmasına, gözaltı torbalarının sıkılaşmasına, renk tonunun eşitlenmesine, daha dolgun, genç ve pürüzsüz bir cildin oluşmasına yardım eder.

  Yeşilmarka Üç Etkili Krem Kullanımı: Temiz ve “nemlendirici krem ile” nemlendirilmiş cilt üzerine oldukça ince bir tabaka halinde göz çevresi ve ihtiyaç duyduğunuz alana küçük dokunuşlarla uygulayınız. Kuruması için mimik yapmadan bekleyiniz. Ürün kurumaya başladığında etkisini göstermeye başlayacaktır.

  Yeşilmarka Üç Etkili Krem İçindekiler: Aqua, Acetyl Hexapeptide-8, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Niacinamide, Benzyl Alcohol, Dehydrocetic Acid, Hyaluronic Acid, Caffeine, Collagen, Plankton Extract, Phenethyl Alcohol, Fucus Vesiculosus Extract, Kaolin, Gluconolactone, Xantham Gum, Hydrolyzed Algin, Sucrose

  Yeşilmarka Üç Etkili Paket İçeriği: Özel kutusu içerisinde 1 Adet 15ml özel tüpe doldurulmuş jel kıvamında krem içerir.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.