ecowell banner.jpg (68 KB)

Sırala
Görünüm
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Ecowell

Ecowell markası Ekokimya’ya aittir ve cilt bakım ürünleri geliştirir. ICEA sertifikasına sahip Ecowell markası; cilt, saç ve vücut ile uyumlu formüller geliştirir. Cildin pH’ına uygun geliştirilen bu ürünler doğal organik ham maddelerle tasarlanır ve derinlemesine bir bakım için son derece yüksek performans sergiler. Marka hiçbir bakım ürününü, klinik testlerden geçirmeden piyasaya sunmaz.

Ecowell Ürünleri
Temiz içeriklerle geliştirilen bakım ürünleri, son zamanlarda kadınların trendi olmuş durumda. Haliyle temiz içerikli ürün geliştiren markalara ilgi yoğun. Bu markalardan biri kesinlikle Ecowell. Marka; geliştirdiği ürünlerle cilde derinlemesine bakım yapar. Aşamalı bir bakım rutini için oldukça kapsamlı içeriklere sahip ürünler geliştirir. Ürünleri, yediden yetmişe geniş bir yaş aralığına hitap eder. Sadece yetişkinler için değil bebekler için de özel formüller tasarlar. Doğaya, cilde ve hayvanlara saygılı ürünler hazırlar. Duş jelleri, saç bakım kremleri, organik bebek seti, tırnak eti bakım yağı, nemlendirici vücut kremi, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri, saç bakım yağları, yüz temizleme sabunları, temizleme sütleri, gibi geniş ürün gamıyla Ecowell ürünleri bordosepet.com’da sizleri bekliyor.

Ecowell Şampuan
Saçın pH’ına uygun geliştirilen bu ürün, derinlemesine temizlik için idealdir. Saçları ferahlatır, yumuşatır ve doğal bir ışıltı kazandırmaya çalışır. Organik içeriğe sahip yapısıyla dış faktörlerin etkisini azaltmaya çalışır.

Ecowell Krem
Yaşlanma karşıtı geliştirilen bu ürün cilde enerji kazandırmaya çalışır. Cildin günlük ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Ayrıca cildin nemini takviye eder ve ışıltı kazandırmayı hedefler.

Ecowell Baby Oil
Bebek yağları, bebek cildinin rahatlaması, nemlendirmesi için özel geliştirilmiştir. Bebeğinizin cildine derinlemesine bakım yapan ve pH’ına uygun geliştirilen bu ürünü duş sonrası bebeğinizin cildinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ecowell Diamond Serisi Canlandırıcı Göz Çevresi Kremi
Hassas göz çevresi, cilt sorunlarını en çok belli olduğu yerdir. Özellikle yaşlanma belirtileri en çok bu bölgede ortaya çıkar. Günlük cilt ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan özel formülü ile ürün, hassas göz çevrenize ideal bir bakım yapar. Göz çevresine özel sorunları azaltmaya çalışır. Ecowell Canlandırıcı Göz Çevresi Kremi sitemizde sizleri bekliyor.
Tüm Ecowell ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.