Ürün Kodu : 2-EC3-0186
Barcode Kodu : 8680624091985
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Beni Ara
 • Öneri Kutusu
  • ECOS3 MUCİZE SPREY - 2'Lİ SET (2x750 ml)

   Özel formülü sayesinde tüm silinebilir yıkanabilir yüzeylerde kullanılan güçlü bir temizleyicidir. Mermer, fayans, seramik, plastik, alüminyum, paslanmaz çelik yüzeylerde, klima, halı, koltuk ve döşemelerde güvenle kullanılır. Fırın, davlumbazlar, aspiratör, tencerelerde bulunan yağ ve kirlerin temizliği ile buzdolabı, mutfak dolaplarının ve tezgâhlarının temizliğinde güvenle kullanılır. Mutfak gereçlerine zarar vermez karartmaz. Banyoda küvet, lavabo ve benzer yüzeylerdeki kir ve sabun lekelerini temizler. Yoğun lekeli çamaşırlarda leke çıkarıcı olarak destekleyici bir üründür. Gömlek kol ve yakalarındaki lekeler üzerinde direkt uygulanabilir. 

   Kullanım: Ürünü yüzeye uygulayın birkaç dakika bekledikten sonra ıslak bir bez veya su yardımıyla durulayın.

   İçerik Listesi: Deiyonize su, %15-30 Noniyonik Aktif Madde, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, **Aloe Barbadensis Leaf Extract, Limonene, **(Organik içerik)

   Ecos3 Mucize Sprey: 

    • Organik içeriklidir. 
    • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
    • Geri dönüşümlü veya tekrar kullanılabilir ambalaja sahiptir.
    • Biyoçözünür formülü sayesinde, doğada 40 gün içerisinde %90-95 oranında parçalanır.

   Sertifikalar:

    vegan.png (169 KB)    Genel Bilgilendirme: 

    “Konvansiyonel temizleyiciler akciğer tahribatı, santral sinir sistemi, alerjik reaksiyonlar, böbrek, kalp ve kan damar rahatsızlıkları, bağışıklık ve endokrin sistemi bozuklukları gibi önemli rahatsızlıkların kaynağı olabilmektedir” (1)

    Ecos3 Mucize Sprey: Zararlı kimyasal içermeyen, doğal, Vegan ve bitkisel içeriğe sahiptir. Avrupa’nın en güvenilir sertifikasyon kuruluşlarından biri olan ICEA (Ethical and Environmental Certification Institute - ITALY ) tarafından Organik olarak sertifikalandırılmıştır. Ecos3 Mucize Sprey, PeTA tarafından Vegan & Curelty-free sertifikalandırılmış doğal bir üründür. Ürünün kendisi ve ayrıca içeriğinde kullanılan hiçbir hammadde hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

    “Yapılan çalışmalarda, deterjanlar, içerdikleri fosfat ve diğer beyazlatıcı, kir parçalayıcı maddeler nedeniyle, kanalizasyon şebekeleri tarafından akıtıldıkları deniz veya iç sularda çevreye zarar verdikleri anlaşılmıştır” (1)

    Ecos3 Mucize Sprey’in doğal içerikli formülü hipo ve ağartıcı içermeyen formülü, sağlığınızı tehdit etmez. Ecos3 Mucize Sprey Klor, Fosfat, Ağartıcı, Amonyak, Boya, Çamaşır Suyu gibi zararlı kimyasallar İÇERMEZ. Doğa dostu bir üründür, denizi ve doğayı kirletmez.

  Benzer Ürünler
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.